30 Марта 2020

Кіберакмеологія розумних людей

Інноваційна акмеологічна Особа

В НТУУ «КПІ» та Українській Академії Акмеології – досліджується проблема «зникнення та розпізнання розумних людей»

 

Світова статистика констатує, що серед людей існує така Юнісекс залежність.

Середньо статистичні люди за балами IQ різняться:

 1. розумово-відсталі : IQ ≤  70   ≥  нормально-розвинуті.
 2. IQ = 70 – 82 = люди без певних занять, наприклад, бомжі.
 3. IQ ≥ 87    = не кваліфіковані люди, наприклад, двірники, вантажники.
 4. IQ = 98    = низько-кваліфіковані люди, наприклад, вахтер.
 5. IQ = 100-109 = кваліфіковані люди, наприклад, штукатур, плиточник, … «офісний планктон».
 6. IQ = 117 = менеджери середньої ланки (рівня).
 7. IQ = 125–132= фахівці високого рівня, наприклад, пілот пасажирського літака.
 8. IQ ≥ 150   = надзвичайно одаровані люди («світочі»). 

 

Середні значення IQ в країнах Світу.

Африка ≤  70;

Росія = 97;

Японія  = 105;

США = 97;

Польща = 99;

Південна Корея = 106;

Україна = 106 (до 2014 р.);

Україна = (значно менше після 2014 р.):  Індекс освіти = 31 місце в Світі;

                                                                       Індекс щастя  = 100 місце з 150 країн;

Рівень інтелекту в Україні характеризує її 157 місце IQ серед 177 країн Світу.

( наприклад, Гонконг = 107). 

   Тварини: 10 найбільш розумних тварин на Земле (за версією Animal Planet):

10 место: крысы;

9 место: осьминоги;

8 место: голуби;

7 место: белки;

6 место: свиньи;

5 место: вороны;

4 место: слоны;

3 место: орангутанг;

2 место: дельфин;

1 место: шимпанзе;

 

Наприклад, горила – «Коко»      = 95 балів IQ;

                     шимпанзе «Канзи»  = 98 балів IQ.

 

 

В Україні (2014 р.) у відсотках:

 • IQ = 70 ≤ 18%    ≤   98: загально-відома середня норма = 5%;
 • 8% - високообдарованих (норма) - IQ = 125–132;
 • 99% - дітей народжується «геніальними.; (це загально-відомо), потім стають (освічуються, виховуються) «дурнями», а реалізуються з 99% лише 3%; це пов’язано з недоліками виховання та освіти, які орієнтовано на домінанту: «Інтелект + Слухняність», а також на «Повинен, не можна, не бався з цим», що реалізуються на «створення» - мавп.

Це «створює» слухняну дитину, у якої гальмується абстрактне мислення і яка:

 • не вірить у власні сили;
 • не впевнена, що її люблять;
 • не цікавиться довкіллям, життям;
 • не вміє «ставити» мету і досягати її тощо.

 

Відомо, що Успіх Людини у майбутньому закладається в дитинстві на основі:

 • цікавості до життя;
 • любові до дитини;
 • поваги до дитини;
 • самостійності дитини;
 • свободи;
 • обмеженнями на заборони тощо.

 

Учеба. Сложившаяся система образования в Мире, а также и в Украине – социально-биологично-генетично благоприятна для мальчиков (юношей, мужчин) и не учитывает специфики девочек (девушек, женщин), что особенно ярко проявляется в информатике, инфо- технологиях, математике, физике, программировании, английский язык, естествознание и т.д., то есть там, где требуется пространственное мышление. Это также касается и состояния женщин в период МН.
С первых дней в школе, колледже, лицее, Университете мальчики учатся хуже, особенно по гуманитарным дисциплинам. Это связано с био-нейро-генетическим природным строение мужского и женского мозга и его природной биологической запрограммированостью!!! (Несколько школ в Англии ввели раздельное обучение по таким предметам, что сразу повысило в несколько раз качество и эффективность обучения и усвоение знаний!!! Это в дальнейшем существенно сказалось на выборе профессии в соответствии с биологической природой человека).

Известно, что даже у трехлетней девочки словарь вдвое больше, чем у трехлетнего мальчика, и ее речь внятна почти на 100%. У мальчиков проявляется склонность мямлить, и у них хуже произношение, чем у девочек. Они чаще пользуются словами-паразитами. Словарь у девочек к двум годам достигает – 2000 слов. Наличие у девочек особой области речи позволяет им легче, чем мальчикам обучаться иностранным языкам, они лучше усваивают грамматику, и пунктуацию, и орфографию. Женщины, в качестве переводчика аботают качественне, чем мужчины. И вообще, женщины доминируют в предметах, где требуются левосторонние речевые способности. У большинства женщин более четкий почерк, чем у большинства мужчин. Мужская и женская ориентация мозга оказывает сильное влияние на подбор учителей. Ученые установили, что способности людей, существенно зависят от гормонов: тестостерона (мужского) и естрогена (женского). Это влияет на то, что мужчины говорят в основном в уме, сами с собой, а женщины друг с другом, часто одновременно и на нескольеко тем сразу, т.е. многопланово. Женщины думают в слух. Приоритетная программа женского ума – налаживане отношений с помощью разговора. В целом за день женщина использует около – 20 000 слов, мужчина – 2 000 – 4 000 слов.

Треба пам’ятати, що мозок у дівчат розвивається швидше, діж у хлопців. Дівчата – краще хлопців рахують, але хлопці з віком випереджають дівчат у математиці. І це пов’язано зі структурою мозку Ч і Ж. Доведено, що серед обдарованих дітей у віці 11-13 років хлопці при вирішенні легких задач обходили обдарованих дівчат у співвідношенні 2:1, на середньому рівні – 4:1, а у тестах найвищої складності – 13:1. Але коли у дівчат підвищується рівень тестостерону, то їх математичні здібності різко підвищуються.

Сучасна система освіти більш сприяє розвитку юнаків і не враховує специфіки дівчат.

Наші дослідження виходять з концепції, що природа – ПЕРВИННА, виховання вторинне. До моменту нашого народження базові програми вже завантажені в мозок. Той факт, що чоловіки – «мисливці» а «жінки» - вихователі, диктує їх стиль поведінки, пріоритети і переконання. Вихователі, батьки, вчителі, педагоги лише підсилюють закладене в дітях природою. «Підштовхніть качку до води і вона попливе». У неї вже є підпрограма «плавання».)

Треба пам`ятати, що людина не жертва соціальних стереотипів, а біологічно запрограмована особина. Люди поводяться не однаково, тому, що діяльність клітин їх мозку організована інакше. Це заставляє людей по-різному сприймати світ, по іншому розташовувати пріоритети і будувати різні шкали цінностей. Люди не гірші або кращі за один одного, вони різні.

Цим і займається древня наука – акмеологія і молода наука – соціобіологія, предметом розгляду якої є залежність поведінки людини від його генетичної схильності і результатів еволюції та Кібернетична акмеологія (з 2005 р.), яка опікується розпізнанням та удосконаленням потенційно-ресурсними можливостями кожної людини.