24 Июня 2019

Новий вектор розвитку і процветания Казахстану

Опубликовал К.Н. Крупенченкова

Оксана Пархоменко-Куцевіл, доктор наук державного управління, професор Національної академії державного управління при Президенте України – «Новий вектор розвитку і процветания Казахстану».
Одним із головних факторів розвитку держави, благополуччя населення та формування громадянського суспільства є еволюційний розвиток державного управління, формування державної політики із урахуванням попередніх тенденцій і досвіду. Саме такий шлях надає суспільству почуття діючих реформ, які показують практику.


Ретроспектива казахстанської державності – унікальний досвід будівництва самостійної національної моделі державного управління і місцевого самоврядування, еволюційного розвитку суспільства.
Превентивність державної політики, озвучена в інаугураційному виступі Президента Казахстану К-Ж. Токаєва передбачає продовження прогресивних змін і введення інновацій в суспільство, які ефективно і результативно вплинуть на всі сфери життя держави. Особливо важливо реалізовувати реформи, підвищуючи доходи населення і сприяючи боротьбі з корупцією.
«Стратегія« Казахстан-2050 »- це новий політичний курс країни, який послужить стратегічним орієнтиром для майбутніх поколінь казахстанців. Ця стратегія повинна бути реалізована обраним Президентом Казахстану, який забезпечує казахстанцям процвітання і благополуччя.
На мою думку, Касим-Жомарт  Токаєв зможе вирішити цю амбіціозну задачу. Як патріот своєї країни,  з багаторічним досвідом  і стратегічним мисленням господаря Токаєв має можливість вивести Казахстан на новий вектор розвитку і процвітання.