16 Мая 2019

Завідувач кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП та аспірантка МАУП прийняли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Європа і тюркський світ: наука, техніка і технології»

Опубликовал К.Н. Крупенченкова

Завідувач кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом Міжрегіональної Академії управління персоналом Чаплай Ірина Віталіївна та аспірантка Міжрегіональної Академії управління персоналом Литвин Наталія Михайлівна прийняли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Європа і тюркський світ: наука, техніка і технології», яка пройшла 01-03 травня 2019 року у м. Стамбул (Туреччина). Провела конференцію Регіональна Академія Менеджменту (Казахстан).

На конференції були розглянуті питання із актуальних проблем соціально-гуманітарних наук, фізико-математичних і природничих наук, професійної освіти та інформаційних технологій навчання.

Учасниками були окреслені перспективні шляхи розвитку науки, серед яких створення державою сприятливих умов роботи талановитим вченим, збільшення фінансування наукових установ, на конкурсній основі, та ширше впровадження міжнародного грантового фінансування інноваційних проектів, щоб наука стала більш відкритою та доступною суспільству.

У цілому, конференція сприяла координації досліджень учених із різних країн світу за багатьма напрямами науки та техніки.

Детальніше із інформацією про захід можна ознайомитися за посиланням: http://www.regionacadem.org/index.php?option=com_content&view=article&id=857:q-q-1-3-2019-&catid=6:2011-09-05-18-10-49&Itemid=13&lang=ru