15 Июля 2019

Закінчується набір статей до електронного видання із державного управління та права «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління»

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для Кафедра МАУП
Шановні колеги!
Інформуємо, що закінчується набір статей до електронного видання із державного управління та права «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління»!
Заснували видання - Міжрегіональна Академія управління персоналом та Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності.
Видання висвітлює історію, теорію, механізми державного управління, питання функціонування державної служби, місцевого самоврядування та розкриває актуальні проблеми права.
Електронне наукове періодичне видання включено до Google Scholar, а, також, до міжнародних наукометричних баз: Turkish Education İndex (Турція), Polish Scholarly Bibliography (Польща), Eurasian Scientific Journal Index, ResearchBib.
Публікація – безкоштовна!
Кінцевий термін подачі матеріалів– 15 липня 2019 року.
Статті надсилати на адресу: [email protected]
Інформація щодо видання на сайті: http://maup.com.ua/ua/ekspert.html...
1 Июля 2019

Член ОО «ВАДНД» Петр Кухарчук представил книгу лирических этюдов «Агапэ»

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для VADND
В канун христианского праздника Святой Троицы в формате литературнойплатформы «Объединенные словом» при редакции газеты «Галичина»состоялась презентация книги малой прозы члена ОО «ВАДНД» украинского писателя Петра Кухарчука «Агапэ». Эпиграфом к этому изданию, посвященного любви и написанного с любовью и во имя любви,автор обозначил такие слова: «Найдя свою агапэ — милосердную любовь,которая помогает нам ежедневно преодолевать трудности будней,переломы костей и кисту в щитовидке, мы все телесные и душевныепрепятствия перемалываем ».

Детальнее по ссылке: https://galychyna.if.ua/analytic/petro-kuharchuk-iz-zhitomira-prezentuvav-u-svitlitsi-galichini-knizhku-lirichnih-etyudiv-agape/?fbclid=IwAR2ntuo0RJVQQXXBCAIpL-Ls...
24 Июня 2019

Новий вектор розвитку і процветания Казахстану

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для VADND

Оксана Пархоменко-Куцевіл, доктор наук державного управління, професор Національної академії державного управління при Президенте України – «Новий вектор розвитку і процветания Казахстану».
Одним із головних факторів розвитку держави, благополуччя населення та формування громадянського суспільства є еволюційний розвиток державного управління, формування державної політики із урахуванням попередніх тенденцій і досвіду. Саме такий шлях надає суспільству почуття діючих реформ, які показують практику.


Ретроспектива казахстанської державності – унікальний досвід будівництва самостійної національної моделі державного управління і місцевого самоврядування, еволюційного розвитку суспільства.
Превентивність державної політики, озвучена в інаугураційному виступі Президента Казахстану К-Ж. Токаєва передбачає продовження прогресивних змін і введення інновацій в суспільство, які ефективно і результативно вплинуть на всі сфери життя держави. Особливо важливо реалізовувати реформи, підвищуючи доходи населення і сприяючи боротьбі з корупцією.
«Стратегія« Казахстан-2050 »- це новий політичний курс країни, який послужить стратегічним орієнтиром для майбутніх поколінь казахстанців. Ця стратегія повинна бути реалізована обраним Президентом Казахстану, який забезпечує казахстанцям процвітання і благополуччя.
На мою думку, Касим-Жомарт  Токаєв зможе вирішити цю амбіціозну задачу. Як патріот своєї країни,  з багаторічним досвідом  і стратегічним мисленням господаря Токаєв має можливість вивести Казахстан на новий вектор розвитку і процвітання.

24 Июня 2019

відкрито спеціалізовану вчену раду для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – Механізми державного управління

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для VADND
За ініціативи Романенка Євгена Олександровича в  Приватному акціонерному товаристві «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» відкрито спеціалізовану вчену раду для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук  з державного управління за спеціальністю  25.00.02 – Механізми державного управління. 
Голова спеціалізованої вченої  ради – Мотренко Тимофій Валентинович – професор кафедри публічного адміністрування Міжрегіональної Академії управління персоналом,  доктор філософських наук, професор, Академік Національної академії педагогічних наук України.
Вітаємо шановних колег та бажаємо плідної роботи!...
20 Июня 2019

Издан «Медиа- и информационная грамотность. Русско-казахский словарь- справочник»

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для VADND

IMG_8333

Издательством «Қазақ университеті» издан «Медиа- и информационная грамотность. Русско-казахский словарь- справочник» — 2019 г., 273 стр. Авторы-составители, члены Всеукраинской Ассамблеи доктор наук по государственному управлению ученые КазНУ им. аль-Фараби Ахметова Л.С., Веревкин А.В., Кудабай А.А., Лифанова Т.Ю., Шорохов Д.П. работали над книгой более десяти лет.

В русско-казахском словаре-справочнике представлен комплексный подход к медиаграмотности и медиобразованию, ориентированный на максимально широкую теоретико-методологическую базу. В словаре-справочнике обобщены не только понятия узко характеризующие систему основных терминов, которыми оперируют медиаграмотность и медиаобразование, но и представлены понятия, раскрывающие основные теоретически подходы к формированию массовых коммуникаций, информационно-коммуникативных технологий и общественного сознания.

20 Июня 2019

Романенко Евгений Александрович и Жукова Ирина Витальевна включены в редакционную коллегию международного сборника научных трудов «PR И СМИ в Казахстане»

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для VADND
Романенко Евгений Александрович и Жукова Ирина Витальевна включены в редакционную коллегию международного сборника научных трудов «PR И СМИ в Казахстане», учредителем которого есть  Казахский национальный университет имени аль-Фараби. Сборник научных трудов содержит материалы, посвященные развитию, проблемам и перспективам гуманитарных наук в мире. В составе редакционной коллегии сборника входят ведущие профессора и доценты стран Казахстана, Великобритании, США, России, Украины, Турции. К публикации в сборнике, на конкурсной основе, принимаются научные работы на казахском, русском, английском и немецком языках.
Подробнее с информацией об издании по ссылке: https://www.expeducation.ru/ru/article/view?id=6566...
19 Июня 2019

Конференція «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти»

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для Кафедра МАУП

Доцент кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП Оксана Вадимівна Юденко взяла участь у XIV науково-методичній конференції «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти», що відбулася 14—15 червня 2019 року.

У ході конференції були обговорені проблемні аспекти організації і методики викладання фізичного виховання у вищих навчальних закладах в умовах інформаційного суспільства. Було відзначено певні недоліки процесу професійного росту фахівців з фізичної культури, серед особливостей якого — необхідність самореалізації, прагнення інтегруватися до професійного контексту інформаційного суспільства. Також були заслухані виступи про формування у студентів діагностичних і прогностичних знань, уявлень про здоровий спосіб життя, стан власного здоров`я і здоров`я оточення, компоненти фізичного здоров`я — фізичний розвиток, фізичну підготовленість, рухову активність, фізичну працездатність та фізичну форму. Це буде сприяти підвищенню рівня мотивації студентів до занять з фізичного виховання та рухової активності.

19 Июня 2019

МАУП розпочав співпрацю із Казахським національним університетом

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для Кафедра МАУП

Кафедра професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП налагоджує міжнародні зв’язки. З червня 2019 року вона стала партнером кафедри ЮНЕСКО, міжнародної журналістики і медіа в суспільстві та центру ЮНЕСКО з журналістики й комунікації Казахського національного університету імені аль-Фарабі. Казахський національний університет в Алмати (Казахстан) — це університет із багатими традиціями, багаторічним досвідом навчальної й наукової роботи. Це найстаріший класичний університет, який займає 220-е місце в рейтингу кращих університетів світу. Детальна інформація про діяльність університету — за посиланням.

У рамках співпраці заплановано проведення спільних наукових заходів, досліджень, спрямованих на розв’язання інноваційних наукових завдань; обмін досвідом, інформацією, науковими та практичними публікаціями з актуальних питань освіти та педагогіки; організація спільної роботи з підготовки та публікації науково-практичної літератури, її поширення, розповсюдження та інше.

14 Июня 2019

Конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для Кафедра МАУП

Заступник завідувача кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП Анатолій Олексійович Лігоцький взяв участь у міжнародній конференції «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні», яка відбулася 11—12 червня 2019 року. Організатори заходу — Міністерство освіти та науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Київський національний торговельно-економічним університет.

Участь у заході прийняли керівники закладів вищої освіти, фахівці із забезпечення якості вищої освіти, керівники освітніх програм, експерти у сфері вищої освіти, викладачі англомовного навчання, студенти.

Під час конференції відбулося представлення пріоритетів національної освітньої політики у сфері забезпечення якості вищої освіти. Зокрема, була акцентована увага на процесі акредитації. Акредитація має використовуватись закладами вищої освіти для розвитку і вдосконалення системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в цілому. Для цього члени акредитаційної комісії повинні зустрічатися з управлінцями, викладачами та студентами певної освітньої програми, щоб зрозуміти, наскільки усвідомлено вони включені в організацію освітнього процесу.

12 Июня 2019

По данным международной базы CiteFactor индекс цитируемости сборника «Публичное управление» в 2019 составил 379 балла

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для VADND

По данным международной базы CiteFactor индекс цитируемости сборника«Публичное управление» в 2019 составил 379 балла:https://www.citefactor.org/journal/index/23922#.XP-nSr5n3IU

10 Июня 2019

Всеукраинская Ассамблея докторов наук по государственному управлению — соорганизатор IV международной научно-практической конференции «Членство в ВТО: перспективы научных исследований и международного рынка технологий»

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для VADND
Уважаемые коллеги!
Сообщаем, что Всеукраинская Ассамблея докторов наук по государственному управлению — соорганизатор IV международной научно-практической конференции «Членство в ВТО: перспективы научных исследований и международного рынка технологий», что ее будет проводить Региональная академия менеджмента и приглашает вас принять участие в ней. Конференция состоится в Ванкувере (Канада) 23-25 октября 2019 г.
К участию в конференции приглашаются ученые, научные работники отечественных и зарубежных высших учебных заведений, аспиранты и соискатели, студенты.
Форма проведения конференции: заочная (без личного участия).
Секции конференции:

Экономические и управленческие науки (экономика, финансы, менеджмент, государственное и местное управление, стандартизация, сертификация и управление качеством товаров и услуг, маркетинг, туризм);
Точные и технические науки (математика, информатика, техника, технологии, механика, энергетика, строительство, архитектура);
Естестве...
10 Июня 2019

Осуществляется набор статей в следующий выпуск профессионального по государственному управлению сборника «Публичное управление»

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для VADND
Уважаемые коллеги!
Информируем, что закончился прием статей в сентябрьский номер профессионального по государственному управлению сборника «Публичное управление».
Сегодня осуществляется набор статей в следующий выпуск.
Ждем Ваши материалы для публикации...
3 Июня 2019

Новини Умови вступу Опублікувати статтю Збірник

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для VADND
Шановні колеги!
Вийшов друком № 4(14) – червень 2018 (спецвипуск) збірника "Публічне урядування”. Примітною рисою спецвипуску збірника стало те, що він містить зміст доповідей ІХ теоретико-методологічного семінару за міжнародною участю «Архетипіка і публічне управління: європейський простір у вимірах уявного, реального та ідеального», що відбувся  29-30 червня 2018 року у м. Монпельє (Франція), Університет Монпельє. 
Найближчим часом, авторам буде розіслана друкована версія збірника.   ...
27 Мая 2019

Студенти кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП провели виставку для учнів 5-х класів Британської міжнародної школи

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для Кафедра МАУП
Студенти кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП провели виставку для учнів 5-х класів Британської міжнародної школи. Під час виставки, учні показали та прокоментували свої проекти вчителям школи, учням інших класів та батькам. Мета виставки – продемонструвати набуті знання і організаторські навички, які студенти розвинули під час навчання на кафедрі, проходячи навчання по програмі первинних років. Теми виставки пов’язані з тематикою цілей сталого розвитку, які були погоджені всіма 193 членами Організації Об’єднаних Націй у 2015 році.
Тема 1: Природні катастрофи.
Тема 2: Кругообіг води в природі.
Тема 3: Життя під водою.
Тема 4: Забруднення води.
Тема 5: Подолання бідності.
Виставка мала на меті принести максимальну користь усім: як нинішньому, так і майбутнім поколінням на принципі відповідності правам та обов’язкам держав за міжнародним правом. Учні розробили власні ігри, кросворди, задачі, макети стосовно поданих тем...
22 Мая 2019

Заступник завідувача кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом прийняв участь у науково-практичній конференції

Опубликовал user-name К.Н. Крупенченкова для Кафедра МАУП

Заступник завідувача кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом Міжрегіональної Академії управління персоналом, доктор педагогічних наук, професор Лігоцький Анатолій Олексійович прийняв участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток людини в інформаційному суспільстві та у суспільстві знань», яка відбулася 21 травня 2019 року у Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації.

Мета конференції - розкрити значення інформаційно-знаннєвого виміру у процесі формування людини на основі нової парадигми цивілізаційного розвитку, а також аспектів зміни свідомості у нових умовах соціально-економічного розвитку.

У заході взяли участь керівники і представники закладів вищої освіти, галузевих інститутів, інститутів післядипломної освіти, науковці, учителі, психологи, педагоги, студенти закладів вищої освіти, представники бізнес-структур.

Під час доповідей учасники заходу дискутували на теми формування нових підходів до систем управління, виховання і освіти, нової свідомості дітей і молоді. Піднімали проблемні питання інтеграції національної системи вищої освіти у Європейський освітній простір, яку варто розпочати з положень Комюніке Європейської Комісії “Європа 2020. Стратегія для розумного, стійкого та інклюзивного розвитку” (EUROPE 2020. A strategy for smart, sustainable and inclusive growth), зокрема шляхом проектування інноваційної моделі вищої освіти. Розкриття проблемних питань спрямоване на концептуалізацію когнітивно-комунікативних та інформаційно-семіотичних вимірів проектування інноваційної моделі вищої освіти в контексті розвитку суспільства на світовому та вітчизняному рівнях.

1 2 3 4

Ближайшие события

Все события пользователя

Свежие новости

Читать все новости пользователя
Новые книги